Sada 3 map - omalovánek

1 x Vánoce
Přeneste se spolu s námi přímo do továrny, kde se vyrábějí všelijaké vánoční dárečky pro dětičky a odtud putují přímo pod váš vánoční stromeček.

1 x Praha
Orloj, Karlův most, Golem, Krtek, Chobotnice z druhého patra a mnoho dalších budov a postaviček čeká na váš kreativní přístup. Užijte si čas strávený společně se svými dětmi při vybarvování tohoto uměleckého díla. Ukažte jim pamětihodnosti stověžaté Prahy a její skrytá zákoutí.

1 x Vesmír

Potkej se se svým oblíbeným mimozemšťanem, udělej si výlet na Mars či kteroukoli jinou planetu nebo vezmi svého miláčka na vesmírnou procházku. Vybarvuj a objevuj planety, rakety, souhvězdí a vesmírné příšerky na této velké omalovánce.

Čas strávený s rodinou nebo s přáteli při vybarvování tohoto uměleckého díla bude vašim nezapomenutelným zážitkem. Rozložte si ho na zem, zavěste na stěnu a pozvěte svoje blízké na vybarvovací párty! Společné vybarvování tohoto plakátu je účinným nástrojem na rozvoj kreativity, spolupráce a šikovnosti ruk. Taktéž je dobrým důvodem k vypnutí televize, počítače a odložení tabletu.

Dodání: 3 - 6 dnů

750,00 Kč s DPH

Namísto 897,00 Kč