O nás

Kreativita je naše oblíbená barva. I vaše? Pojďte se tedy s námi toulat černobílými uličkami známých evropských metropolí a vdýchněte do nich kus svoji fantazie! Objevujte Evropu či záhady nekonečného vesmíru, podmořského světa a o mnoho víc!


Naše kreativní mapy známých míst jako je Bratislava, Vídeň, Praha, Berlín i Mnichov, vám zaručí kopec zábavy. Stačí vám pár fixů či barviček a můžete se v kruhu rodiny nebo přátel pustit do vymalování těchto jedinečných plakátů. Objevte spolu se svými dětmi barevný svět plný zážitků, který je na míle vzdálený od každodenních povinností. Protože chvíle strávené s našimi nejbližšími jsou ty nejcennější. Relax, zážitky, zábava, kreativita a vzdělávání - to přináší naše jedinečné mapy, které jako dárek potěší každého. Vymalované plakáty jsou navíc i milou vzpomínkou na společně strávené chvíle v zákoutích těchto měst.

Fantazijní bádání podmořského nebo vesmírného světa vám přinese nové a nové zážitky, na které budete s úsměvem vzpomínat! Děti mají v sobě touhu objevovat a na svět se dívají jinýma očima. Kreativita je největším projevem svobody, a proto jsme náš produkt vyvinuli tak, abychom dali prostor jejich nekonečné fantazii. Díky Coloreo si tak můžete vytvořit svůj vlastní svět hrající vašimi oblíbenými barvami.


Polechtali jsme vaši fantazii? Tak tedy vezměte do ruky fixy a pusťte se do toho!

Spolu s námi.